RRETH HOTEL MILO

I ndodhur në Ksamil, 300 m nga Ksamil Beach 9, Hotel Milo ka dhoma me pamje nga kopshti dhe WiFi falas. Ky me 3 yje hoteli ofron shërbime pastrimi kimik. Privat falas parkimi është në dispozicion dhe hoteli gjithashtu ofron me qira biçikleta për mysafirët që duan të eksplorojnë zonën përreth.

Në hotel çdo dhomë është e pajisur me ajër të kondicionuar, një gardërobë, një oborr spanjol me pamje nga liqeni, një banjo private, një TV me ekran të sheshtë, liri krevati dhe peshqirë. Hotel Milo ofron njësi të caktuara me pamje nga deti, dhe çdo dhomë është e pajisur me një ballkon. Të gjitha njësitë në akomodim janë të pajisura me një zonë të shtrojë.

THJESHTESI-

VECANTI

Mikpritje

REZERVO TANI

Hotel Milo

Qendro nje here, ruaji kujtimet pergjithmone!

Siguri

Pamje Plazhi

Sherbim Ne Dhome

Wifi Falas

Ndalohet Duhani

Cfare thone mysafiret
Tane

Stafi i sjellshem, dhome jo e keqe, e vendosur mire, prane qendres, kafeneve.

- Сергей АлиБабаевич

Stafi ishte i bukur, shumë afër plazhit dhe shumë i pastër.

- Kristiana Konini

Staf shumë i sjellshëm, mëngjes i mrekullueshëm dhe dhoma të rehatshme.

- Ilija Ilijev