MIRE SE VINI NE

HOTEL MILO

Ejani, pushoni dhe shijoni diten

MIRE SE VINI...

I ndodhur në Ksamil, 300 m nga Ksamil Beach 9, Hotel Milo ka dhoma me pamje nga kopshti dhe W iFi falas. Ky hotel me 3 yje ofron shërbime pastrimi kimik. Ofrohet parkim privat falas dhe hoteli gjithashtu ofron me qira biçikleta për mysafirët që duan të eksplorojnë zonën përreth.

Mysafirët në Hotel Milo mund të shijojnë një mëngjes shuplakë. Plazhi Bora Bora është 500 m nga hoteli, ndërsa Ksamil Plazhi 7 është 600 m larg. Ky është mysafirët tanë pjesa e preferuar e Ksamilit, sipas vlerësimeve të pavarura.

QENDRONI

ME NE

NE KOMFORT

Në hotel çdo dhomë është e pajisur me ajër të kondicionuar, një gardërobë, një oborr spanjol me pamje nga liqeni, një banjo private, një TV me ekran të sheshtë, liri krevati dhe peshqir.

Hotel Milo ofron njësi të caktuara me pamje nga deti, dhe çdo dhomë është e pajisur me një ballkon. Të gjitha njësitë në akomodim janë të pajisura me një zonë të shtrojë.

DHOMAT & SUITAT

...

6 TE RRITUR
1 KREVAT DOPIO
1 KREVAT TEK

REZERVO TANI
...

6 TE RRITUR
1 KREVAT DOPIO
1 KREVAT TEK

REZERVO TANI
...

4 TE RRITUR
1 KREVAT DOPIO
1 KREVAT TEK

REZERVO TANI

Hotel Milo

Qendro nje here, ruaji kujtimet pergjithmone!

Siguri

Pamje Plazhi

Sherbim Ne Dhome

Wifi Falas

Ndalohet Duhani

Cfare thone mysafiret
Tane

Stafi i sjellshem, dhome jo e keqe, e vendosur mire, prane qendres, kafeneve.

- Сергей АлиБабаевич

Stafi ishte i bukur, shumë afër plazhit dhe shumë i pastër.

- Kristiana Konini

Staf shumë i sjellshëm, mëngjes i mrekullueshëm dhe dhoma të rehatshme.

- Ilija Ilijev
... ... ...

KU DO TË NDIHENI GJITHMONË SI SHTËPI.